
Bänk Cinas Rib Bambu 3-sits med Skinndyna
Nyhet
fr.5 595 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Rib Bambu 3-sits med Skinndyna
5 595 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Elegant och modern bänk från Cinas. Bänk med tre sitsar gjord av hållbar bambu. Kommer med en lyxig skinndyna som ger extra komfort och stil. Enkel med en effektfull och dekorativ design.
Varumärke
CinasBeskrivning
Elegant och modern bänk från Cinas. Bänk med tre sitsar gjord av hållbar bambu. Kommer med en lyxig skinndyna som ger extra komfort och stil. Enkel med en effektfull och dekorativ design.
Upptäck enkel elegans och hållbarhet med Rib-serien. Denna möbelkollektion är gjord av massiv bambu, mahogny eller teak och kan med fördel kombineras med kuddar i äkta läder, vilket skapar en stilren och bekväm look. I Rib-serien ingår bänkar och pallar som är perfekta för både inomhus- och utomhusbruk. Med sin minimalistiska design och naturliga material tillför Rib-serien en touch av skandinavisk charm till alla rum.
Egenskaper
| Varumärke | Cinas |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sitthöjd | 43 cm |
| Höjd | 43 cm |
| Serie | Rib |
| Typ | Bänk |
| Djup | 35 cm |
| Dynfärg | Ljusbrun, Svart |
| Bredd | 73, 104 cm |
