
Bänk Cinas Rib Mahogny med Skinndyna
Nyhet
fr.7 345 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Rib Mahogny med Skinndyna
7 345 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Elegant och bekväm bänk. En perfekt kombination av stil och funktionalitet, idealisk för både moderna och klassiska interiörer. Enkel med en effektfull och dekorativ design.
Varumärke
CinasBeskrivning
Elegant och bekväm bänk. En perfekt kombination av stil och funktionalitet, idealisk för både moderna och klassiska interiörer. Enkel med en effektfull och dekorativ design.
Upptäck enkel elegans och hållbarhet med Rib-serien. Denna möbelkollektion är gjord av massiv bambu, mahogny eller teak och kan med fördel kombineras med kuddar i äkta läder, vilket skapar en stilren och bekväm look. I Rib-serien ingår bänkar och pallar som är perfekta för både inomhus- och utomhusbruk. Med sin minimalistiska design och naturliga material tillför Rib-serien en touch av skandinavisk charm till alla rum.Specifikationer- Material: Målad Mahogny, Läder- Sitthöjd: 43 cm- Vikt: 11 kg
Egenskaper
| Varumärke | Cinas |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sitthöjd | 43 cm |
| Höjd | 43 cm |
| Serie | Rib |
| Typ | Bänk |
| Djup | 35 cm |
| Dynfärg | Ljusbrun, Svart |
| Bredd | 45, 104 cm |
