
Bänk EcoFurn Ecobench 60 cmAl Svart Oljad
FRI FRAKT
Rek. pris 1 089 kr
819 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart Al
Tillbehör utemöblerTräolja EcoFurn 250 ml Svart
125 krTrästol uteTrädgårdsstol EcoFurn Ecochair Al Svart Oljad
1 430 kr
Ecobench 60 cm
Al Svart Oljad
819 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

En ekologisk bänk i enkel men visuellt tilltalande design. Passar perfekt ihop med EcoChair och Lilli.
Varumärke
EcoFurnBeskrivning
En ekologisk bänk i enkel men visuellt tilltalande design. Passar perfekt ihop med EcoChair och Lilli.
EcoBench finns i två olika längder 60 cm och 120 cm.
Tillverkad i svart oljad al. Al är ett relativt mjukt trä och därmed bekväm även att användas i spa och bastu. Utmärkt för soliga platser eller inglasade balkonger och däck. Tål höga temperaturer och därför det bästa valet för utmanande miljöer, om du föredrar svart inredning. Svart träolja skyddar produkten väl mot tuffa väderförhållanden året runt.
EcoBench levereras omonterade, i platt förpackning.
Mått
- Bredd: 60 cm
- Höjd: 45 cm
- Djup: 45 cm
Specifikation
- Utdragbar: Nej
- Montering krävs: Ja
- Ställbar: Nej
Tillverkad i svart oljad al. Al är ett relativt mjukt trä och därmed bekväm även att användas i spa och bastu. Utmärkt för soliga platser eller inglasade balkonger och däck. Tål höga temperaturer och därför det bästa valet för utmanande miljöer, om du föredrar svart inredning. Svart träolja skyddar produkten väl mot tuffa väderförhållanden året runt.
EcoBench levereras omonterade, i platt förpackning.
Mått
- Bredd: 60 cm
- Höjd: 45 cm
- Djup: 45 cm
Specifikation
- Utdragbar: Nej
- Montering krävs: Ja
- Ställbar: Nej
Egenskaper
| Varumärke | EcoFurn |
| Art.Nr. | 5200091556 |
| Färg | Svart Al |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5200091556 |
| Material | Al |
| Djup | 450 mm |
| Höjd | 450 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Serie | Ecobench |
| Typ | Bänk |
| EAN-nr | 6430054491556 |
