Bänk Eden Wood Stella
fr.2 850 kr
fr.2 565 krSpara 10 %Kampanj34 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Stella
2 565 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Eden WoodBeskrivning
Stella bänk är tillverkat i stål och svensk kärnfuru från Norrland, FSC ®-märkt.
Egenskaper
| Varumärke | Eden Wood |
| Färg | Brun, Svart |
| Typ | Trädgårdsbänk |
| Material | Norrlandsfuru FSC /Varmgalvat stativ |
| Höjd | 48 cm |
| Längd | 180 cm |
| Bredd | 38 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |
| Serie | Stella |

