
Bänk Hillerstorp StoltöVit
FRI FRAKT
4 395 kr
3 735 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Stoltö
Vit
3 735 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bänk Hillerstorp Stoltö 185 cm är en snygg bänk i Stoltö-serien från Hillerstorp. Bänken är tillverkad av FSC-certifierad kärnfuru från Norrland. Den funkar utmärkt på egen hand som sidobänk, avlastningsyta eller som sittbänk till matbord.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Bänk Hillerstorp Stoltö 185 cm är en snygg bänk i Stoltö-serien från Hillerstorp. Bänken är tillverkad av FSC-certifierad kärnfuru från Norrland. Den funkar utmärkt på egen hand som sidobänk, avlastningsyta eller som sittbänk till matbord.
Recensioner
Claes MVerifierad köpare
för 2 år sedanDålig finish och materialet (furun) kändes mjukt, det kommer att bli lätt skadat.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 68185477 |
| Färg | Vit |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 420 mm |
| Längd | 1850 mm |
| Sitthöjd | 420 mm |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Bredd | 400 mm |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 0 cm |
| Kollektion | Småland |
| Utförande | Utan ryggstöd |
| Material | Furu |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 400 mm |
| Sittbredd | 1850 mm |
| Serie | Stoltö |
| Typ | Bänk |
| EAN-nr | 7319076814774 |





