Bänk Venture Home Kiara Med Ryggstöd
4 039 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Bänk med ryggstöd och armstöd i teak med ribbor. Lättare montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9528-444 |
| Färg | Teak |
| Rygghöjd | 47 cm |
| Djup | 620 mm |
| Höjd | 920 mm |
| Material | Teak |
| Sittdjup | 550 mm |
| Sitthöjd | 450 mm |
| Sittbredd | 1400 mm |
| Serie | Kiara |
| Produkttyp | Bänk |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 1500 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7350107081178 |






