Bänk Venture Home RivesVit
3 495 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Antikvit
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Möblera uteplatsen inbjudande och modernt! Rives är en stilren bänk i svart acacia som passar både till middagsbordet utomhus eller vid loungegruppen för att få extra sittplatser. Med sin tidlösa och trendsäkra design gör den sig perfekt på uteplatsen. En inredningsdetalj som bidrar med en charmig och smickrande känsla!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Möblera uteplatsen inbjudande och modernt! Rives är en stilren bänk i svart acacia som passar både till middagsbordet utomhus eller vid loungegruppen för att få extra sittplatser. Med sin tidlösa och trendsäkra design gör den sig perfekt på uteplatsen. En inredningsdetalj som bidrar med en charmig och smickrande känsla!
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9357-014 |
| Färg | Antikvit |
| Material | Akacia |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 45 cm |
| Längd | 230 cm |
| Vikt | 10 kg |
| Bredd | 36 cm |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Dyna ingår | Nej |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Sittbredd | 36 cm |
| Serie | Rives |
| Typ | Bänk |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7350118411933 |

