Bänk Venture Home Zacharias
4 399 kr
30 dagars prisgaranti
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9589-445 |
| Färg | Natur/Silver |
| Montering | Ja |
| Djup | 380 mm |
| Höjd | 430 mm |
| Material | Akacia/Stål |
| Sittdjup | 380 mm |
| Sitthöjd | 425 mm |
| Sittbredd | 1640 mm |
| Serie | Zacharias |
| Produkttyp | Bänk |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 1800 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7350107081253 |





