Parkbänk Skotte Garden Bänkstativ
Rek. pris 1 190 kr
fr.1 099 kr
fr.829 krFrån 24 %Kampanj42 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Bänkstativ
829 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Skapa din egna parkbänk! Köp till egna brädor och komponera ihop din unika bänk, som ingen annan har. Välj träslag, dimension, samt behandling av brädorna själv. Exempelvis: 2 st. 170x45 mm eller 3 st. 120x45 mm eller 5 st. 70x45 mm. Rekommenderad maxlängd på brädorna: 200 cm. Sitthöjd: 43 cm. Levereras utan träbrädor.
Varumärke
Skotte GardenBeskrivning
Skapa din egna parkbänk! Köp till egna brädor och komponera ihop din unika bänk, som ingen annan har. Välj träslag, dimension, samt behandling av brädorna själv. Exempelvis: 2 st. 170x45 mm eller 3 st. 120x45 mm eller 5 st. 70x45 mm. Rekommenderad maxlängd på brädorna: 200 cm. Sitthöjd: 43 cm. Levereras utan träbrädor.
Produktinformation:
Artikelnummer: 104020
Dimensioner: L 400 x B 370 x H150 mm
Vikt: 12,7kg (13 kg inkl förpackning)
Tjocklek: 4 mm
Material: metall
Färg: Antracitgrå RAL 7016
Egenskaper
| Varumärke | Skotte Garden |
| Färg | Brun, Grå |
| Typ | Parkbänk |
| Material | Corten, Stål |
| Höjd | 15 cm |
| Längd | 40 cm |
| Bredd | 37 cm |
| Serie | Vila |


