
Ryggstöd PLUS till Plankbänk UtomhusGråbrun
FRI FRAKT
1 339 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Gråbrun

till Plankbänk Utomhus
Gråbrun
1 339 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 799 kr

Med ett ryggstöd i ThermoWood® till ditt bords-/bänkset får du inte bara en avslappnad och ergonomiskt korrekt sittställning - du får också en vacker trädgårdsmöbel som inbjuder dig att sitta ner och koppla av under en längre tid.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Med ett ryggstöd i ThermoWood® till ditt bords-/bänkset får du inte bara en avslappnad och ergonomiskt korrekt sittställning - du får också en vacker trädgårdsmöbel som inbjuder dig att sitta ner och koppla av under en längre tid.
Beslag
- Längd/djup 27,5 cm
- Höjd 41 cm
- Bredd 4,5 cm.
- Godstjocklek 1 cm.
Levereras omonterat. Skruvar ingår.
- Längd/djup 27,5 cm
- Höjd 41 cm
- Bredd 4,5 cm.
- Godstjocklek 1 cm.
Levereras omonterat. Skruvar ingår.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 185550-18 |
| Färg | Gråbrun |
| Utförande | Gråbrun |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 410 mm |
| Längd | 1660 mm |
| Bredd | 52 mm |
| Certifiering | FSC 100% |
| Material | Trä/Stål |
| Serie | Plankbord |
| Yta | ThermoWood |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Bänkset |
| Träslag | Furu |
| EAN-nr | 5703393726346 |



