



Trädgårdsbänk Baltic GardenMilano fällbar bänk 120 cm
1 189 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
En hopfällbar 120 cm träbänk med ribbad sits och ryggstöd som kombinerar praktisk funktion med ett naturligt utseende.
MILANO hopfällbar bänk 120 cm
En hopfällbar bänk i teak, 120 cm, med ribbad sits och ryggstöd, som kombinerar praktisk design med ett naturligt utseende.
Specifikationer
- Material: Teak
- Färg: trä
- Vikt (kg): 12
- Höjd (cm): 89
- Bredd (cm): 120
- Djup (cm): 62
- Sittdjup (cm): 40
- Sitbredd (cm): 115
- Sitthöjd (cm): 45
- Kräver montering: nej
En hopfällbar bänk i teak, 120 cm, med ribbad sits och ryggstöd, som kombinerar praktisk design med ett naturligt utseende.
Specifikationer
- Material: Teak
- Färg: trä
- Vikt (kg): 12
- Höjd (cm): 89
- Bredd (cm): 120
- Djup (cm): 62
- Sittdjup (cm): 40
- Sitbredd (cm): 115
- Sitthöjd (cm): 45
- Kräver montering: nej
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
|---|---|
| Art.Nr. | 62302 |
| Färg | Trä |
| Montering | Nej |
| Material | Teak |
| Serie | Milano |
| Typ | Trädgårdsbänk |
| Djup | 62 cm |
| Höjd | 89 cm |
| Sittdjup | 40 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Sittbredd | 115 cm |
| Bredd | 120 cm |

