
Trädgårdsbänk CinasVega Teak
FRI FRAKT
fr.3 395 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Djup
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Trädgårdsbänk Vega från Cinas. Denna bänk erbjuder en stilfull och praktisk lösning för både sittplats och avlastningsyta. Den kan även fungera som en dekorativ möbel i hemmet eller trädgården.
Teakträets naturliga charm bidrar till en varm atmosfär, perfekt för att höja känslan i ditt utomhusliv. Snygg med en enkel och funktionell design.
Classic-serien består av Cinas riktiga klassiker. Produkter som har funnits på marknaden genom många år och därmed ett perfekt val till hemmet. Classic-serien och Classic-möblerna har varit med genom generationer och är en naturlig del av din heminredning.
Classic-serien består av Cinas riktiga klassiker. Produkter som har funnits på marknaden genom många år och därmed ett perfekt val till hemmet. Classic-serien och Classic-möblerna har varit med genom generationer och är en naturlig del av din heminredning.
Egenskaper
| Varumärke | Cinas |
|---|---|
| Art.Nr. | 4534000C |
| Färg | Natur |
| Montering | Ja |
| Material | Teak |
| Serie | Vega |
| Typ | Bänk |
| Användningsområde | Utomhus |
| Höjd | 43 cm |
| Max Belastning | 250 kg |
| Sitthöjd | 43 cm |
| Bredd | 40 cm |
| Djup | 55, 120 cm |
| Mått | 120x40, 150x40 cm |
| Antal Sittplatser | 2, 3 |

