
Trädgårdsbänk EcoFurn D-Bench 45 cmFuru Grå Oljad
FRI FRAKT
Rek. pris 1 309 kr
1 047 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå Furu
Tillbehör utemöblerTräolja EcoFurn 250 ml Grå
125 kr
D-Bench 45 cm
Furu Grå Oljad
1 047 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Varumärke
EcoFurnBeskrivning
D-Bench är en enkel och praktisk men ändå attraktiv träbänk för utomhus- och inomhusbruk.
Tillverkad i furu. Träets naturliga, unika mönster är svagt synligt genom den genomskinliga oljefinishen.
Levereras omonterade, i platt förpackning.
Mått
- Bredd: 45 cm
- Höjd: 45 cm
- Djup: 32 cm
Specifikation
- Utdragbar: Nej
- Stapelbar : Nej
- Montering krävs: Ja
- Ställbar: Nej
- Hopfällbar: Nej
Levereras omonterade, i platt förpackning.
Mått
- Bredd: 45 cm
- Höjd: 45 cm
- Djup: 32 cm
Specifikation
- Utdragbar: Nej
- Stapelbar : Nej
- Montering krävs: Ja
- Ställbar: Nej
- Hopfällbar: Nej
Egenskaper
| Varumärke | EcoFurn |
| Art.Nr. | 5200093772 |
| Färg | Grå Furu |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5200093772 |
| Material | Furu |
| Djup | 320 mm |
| Höjd | 450 mm |
| Bredd | 450 mm |
| Serie | D-Bench |
| Typ | Bänk |
| EAN-nr | 6430054493772 |

