
Trädgårdsbänk EcoFurn D-Bench 45 cmFuru Vit Oljad
FRI FRAKT
Rek. pris 1 309 kr
895 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit Furu

D-Bench 45 cm
Furu Vit Oljad
895 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
EcoFurnBeskrivning
D-Bench är en enkel och praktisk men ändå attraktiv träbänk för utomhus- och inomhusbruk.
Tillverkad i furu. Träets naturliga, unika mönster är svagt synligt genom den genomskinliga oljefinishen.
Levereras omonterade, i platt förpackning.
Mått
- Bredd: 45 cm
- Höjd: 45 cm
- Djup: 32 cm
Specifikation
- Utdragbar: Nej
- Stapelbar : Nej
- Montering krävs: Ja
- Ställbar: Nej
- Hopfällbar: Nej
Levereras omonterade, i platt förpackning.
Mått
- Bredd: 45 cm
- Höjd: 45 cm
- Djup: 32 cm
Specifikation
- Utdragbar: Nej
- Stapelbar : Nej
- Montering krävs: Ja
- Ställbar: Nej
- Hopfällbar: Nej
Egenskaper
| Varumärke | EcoFurn |
| Art.Nr. | 5200093796 |
| Färg | Vit Furu |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5200093796 |
| Material | Furu |
| Djup | 320 mm |
| Höjd | 450 mm |
| Bredd | 450 mm |
| Serie | D-Bench |
| Typ | Bänk |
| EAN-nr | 6430054493796 |

