
Trädgårdsbänk PLUS Café
FRI FRAKT
fr.2 159 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Café
2 159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 599 kr
Varumärke
PLUSBeskrivning
Bänk från PLUS med en ram av stål och plankor av furu/gran. Plankor: 42x116 mm.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Färg | Gråbrun, Svart, Tryckimpregnerat |
| Djup | 380 mm |
| Utförande | Utan ryggstöd |
| Höjd | 450 mm |
| Längd | 1270 mm |
| Material | Furu/Stål |
| Serie | Café |
| Typ | Bänk |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 3 |

