
Trädgårdsbänk PLUS Nostalgi
FRI FRAKT
fr.2 280 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Nostalgi
2 280 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 799 kr

Få det mysigt i trädgården med ett plankset som med lösa bänkar lätt kan flyttas runt. Bänken står på korsande ben för att säkerställa stabilitet och skapa ett klassiskt utseende.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Få det mysigt i trädgården med ett plankset som med lösa bänkar lätt kan flyttas runt. Bänken står på korsande ben för att säkerställa stabilitet och skapa ett klassiskt utseende.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Färg | Gråbrun, Gråbrun/Svart |
| Höjd | 440 mm |
| Längd | 1770 mm |
| Material | Furu |
| Dyna ingår | Nej |
| Sitthöjd | 44 mm |
| Serie | Nostalgi |
| Vikt | 20 kg |
| Bredd | 380 mm |
| Träslag | Furu |
| Hopfällbar | Nej |
| Ställbar | Nej |
