
Trädgårdsbänk PLUS Rustik Design 2180 mm
FRI FRAKT
fr.3 949 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Rustik Design 2180 mm
3 949 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Bänk Rustik Design från PLUS i trä med förberedda ben. Levereras med skruvar.
Möblerna har en snygg och modern design. Kan användas både inomhus och utomhus. Möblerna tillverkas i nya FSC-godkända trätrallar.
Mått
218x49x45 cm
Det går att efterspänna trallen eftersom den monteras med genomgående gängstänger. Produkten är rå och rustik, därför kan det förekomma hartsläckage och sprickor i träet.
Mått
218x49x45 cm
Det går att efterspänna trallen eftersom den monteras med genomgående gängstänger. Produkten är rå och rustik, därför kan det förekomma hartsläckage och sprickor i träet.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Färg | Drivtimmerfärgad, Svart |
| Djup | 490 mm |
| Utförande | Utan ryggstöd |
| Höjd | 450 mm |
| Längd | 2180 mm |
| Material | Trä |
| Serie | Design |
| Produkttyp | Bänk |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Offentlig Miljö | Nej |
| Antal Sittplatser | 4 |

