
Trädgårdsbänk PLUS Rustik Design med Hylla 2180 mmDrivtimmerfärgad
FRI FRAKT
4 545 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Drivtimmerfärgad

Rustik Design med Hylla 2180 mm
Drivtimmerfärgad
4 545 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 599 kr

Bänk från PLUS med en snygg och modern design. Tillverkad i trä med förberedda ben och smidigt hyllplan. Levereras med skruvar.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Bänk från PLUS med en snygg och modern design. Tillverkad i trä med förberedda ben och smidigt hyllplan. Levereras med skruvar.
Kan användas både inomhus och utomhus. Det går att efterspänna trallen eftersom den monteras med genomgående gängstänger. Produkten är rå och rustik, därför kan det förekomma hartsläckage och sprickor i träet.
Mått
450x490x2180 mm
Mått
450x490x2180 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 19534-12 |
| Färg | Drivtimmerfärgad |
| Typ | Bänk |
| Material | Trä |
| Höjd | 45 cm |
| Längd | 218 cm |
| Ställbar | Nej |
| Djup | 490 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Offentlig Miljö | Nej |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Höjd | 450 mm |
| Längd | 2180 mm |
| Utförande | Utan ryggstöd |
| Serie | Design |
| EAN-nr | 5703393727336 |

