
Rå yta
FRI FRAKT
3 159 kr
2 235 krSpara 29 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Rå yta
2 235 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Samla enkelt vänner och familj kring bordet med Kenya sittbänk! Kenya är tillverkad i trä och förflyttas enkelt mellan olika ytor och passar såväl på den mindre altanen som den stora uteplatsen.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Samla enkelt vänner och familj kring bordet med Kenya sittbänk! Kenya är tillverkad i trä och förflyttas enkelt mellan olika ytor och passar såväl på den mindre altanen som den stora uteplatsen.
Fördelar: Trädgårdsbänk Venture Home Kenya, Bänk för Utemiljö i Trä
- Lätt att förflytta
- Passar både små och stora ytor
- Tillverkad i hållbart trä
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9530-244 |
| Färg | Naturell |
| Djup | 400 mm |
| Höjd | 450 mm |
| Längd | 1500 mm |
| Material | Trä |
| Max Belastning | 25 Kg |
| Serie | Kenya |
| Typ | Bänk |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7350133233688 |



