
Divan HillerstorpLäckö Utomhus
FRI FRAKT
1 099 kr1 295 kr
Spara 15 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Läckö Utomhus
1 099 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Divandel till Läckö modulsoffa. Köp olika moduler och sätt ihop din egen loungegrupp.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 1510677 |
| Färg | Vit |
| Kollektion | Småland |
| Material | Furu |
| Serie | Läckö |
| Typ | Divan |
| Ställbar | Nej |
| Djup | 740 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 70 mm |
| Sittdjup | 630 mm |
| Sitthöjd | 300 mm |
| Antal Sittplatser | 1 |
| Bredd | 640 mm |
| EAN-nr | 7319075106771 |

