Divan Hillerstorp Wellington Utomhus
10 449 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Wellington divan från Hillerstorp är tillverkad i vitkalkad odlad teak med flätad sits och rygg. Du kan köpa till valfria delar och designa din helt egna Wellington-soffa. Sittdyna ingår.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Wellington divan från Hillerstorp är tillverkad i vitkalkad odlad teak med flätad sits och rygg. Du kan köpa till valfria delar och designa din helt egna Wellington-soffa. Sittdyna ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 67237 |
| Färg | Teak, Vit |
| Djup | 1400 mm |
| Höjd | 840 mm |
| Material | Teak/Syntet |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 1300 mm |
| Sitthöjd | 300 mm |
| Serie | Wellington |
| Produkttyp | Divan |
| Bredd | 700 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 1 |
| EAN-nr | 7319070672370 |


