
Hopfällbar Soffa Baltic Garden Visby
FRI FRAKT
fr.3 352 kr
fr.2 514 krFrån 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Visby
2 514 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tidlös soffa 3-sits med anor från 1800-talet som idag produceras med modern konstruktion. Material i furu.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Tidlös soffa 3-sits med anor från 1800-talet som idag produceras med modern konstruktion. Material i furu.
Skötselråd
- Skydda möbeln från fukt och regn, då möbeln inte används, ställ den gärna under tak eller täck över med ett möbelskydd
- Tvätta och torka av möbeln regelbundet, använd ett milt rengöringsmedel
- Förvara möbeln inomhus under vintern, i ett svalt och inte för torrt utrymme, tvätta och torka möbeln innan den ställs undan
- Efter en viss tid behöver möbeln målas om, använd täcklasyr för utomhusbruk
- Skydda möbeln från fukt och regn, då möbeln inte används, ställ den gärna under tak eller täck över med ett möbelskydd
- Tvätta och torka av möbeln regelbundet, använd ett milt rengöringsmedel
- Förvara möbeln inomhus under vintern, i ett svalt och inte för torrt utrymme, tvätta och torka möbeln innan den ställs undan
- Efter en viss tid behöver möbeln målas om, använd täcklasyr för utomhusbruk
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Färg | Grå, Svart |
| Montering | Nej |
| Rygghöjd | 55 cm |
| Höjd | 94 cm |
| Material | Furu |
| Sittdjup | 39 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Sittbredd | 130 cm |
| Serie | Visby |
| Bredd | 1300 mm |
| Bredd | 130 cm |
