


Hörndel HillerstorpLäckö Avslut Utomhus
FRI FRAKT
1 599 kr1 895 kr
Spara 16 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Läckö Avslut Utomhus
1 599 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Avslut till Läckö modulsoffa, funkar för både vänster och höger sida. Köp olika moduler och sätt ihop din egen loungegrupp.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 151827 |
| Färg | Vit |
| Kollektion | Småland |
| Material | Furu |
| Serie | Läckö |
| Typ | Hörndel |
| Ställbar | Nej |
| Djup | 700 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 680 mm |
| Sittdjup | 640 mm |
| Sitthöjd | 300 mm |
| Sittbredd | 630 mm |
| Antal Sittplatser | 1 |
| Bredd | 640 mm |
| EAN-nr | 7319071518271 |




