




Loungesoffa LifestyleGardenTOPAZ vänster/höger 2-sitssoffa
6 319 kr
30 dagars prisgaranti

TOPAZ vänster/höger 2-sitssoffa
6 319 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Modulsoffa för utomhusbruk i Topaz-serien från LifestyleGarden med oändliga kombinationsmöjligheter. Dynor i vattenavvisande Olefin ingår och soffan har 3 ryggdynor. Tillverkad i aluminium med teakdetaljer och svart metallfärg.
TOPAZ vänster/höger 2-sits MODULSOFFA
Modulsoffa med oändliga kombinationsmöjligheter tack vare modulsystemet. Inkluderar vattenavvisande dynor i Olefin 240 gr och 3 ryggdynor. Topaz-serien från LifestyleGarden® använder högkvalitativa material för utomhusbruk – stark aluminium och slitstarka Olefin-tyger.
Specifikationer
- Material: Alu/Teak/Olefin
- Färg: Trä/Grå
- Metallfärg: Svart
- Vikt (kg): 21
- Höjd (cm): 68
- Bredd (cm): 149
- Djup (cm): 78
- Sitthöjd (cm): 44
- Ryggstödshöjd (cm): 30
- Kräver montering: Ja
Modulsoffa med oändliga kombinationsmöjligheter tack vare modulsystemet. Inkluderar vattenavvisande dynor i Olefin 240 gr och 3 ryggdynor. Topaz-serien från LifestyleGarden® använder högkvalitativa material för utomhusbruk – stark aluminium och slitstarka Olefin-tyger.
Specifikationer
- Material: Alu/Teak/Olefin
- Färg: Trä/Grå
- Metallfärg: Svart
- Vikt (kg): 21
- Höjd (cm): 68
- Bredd (cm): 149
- Djup (cm): 78
- Sitthöjd (cm): 44
- Ryggstödshöjd (cm): 30
- Kräver montering: Ja
Egenskaper
| Varumärke | LifestyleGarden |
|---|---|
| Art.Nr. | 41451 |
| Färg | Trä/Grå |
| Montering | Ja |
| Material | Alu/teak/olefin |
| Serie | Topaz |
| Typ | Loungesoffa |
| Djup | 78 cm |
| Höjd | 68 cm |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Bredd | 149 cm |
| EAN-nr | 5705820377824 |
