
Rullsoffa Baltic Garden Kingdom Duo
FRI FRAKT
fr.3 395 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Kingdom Duo
3 395 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Trädgårdsbänk från Baltic Garden med två sittplatser och ett bord med klassisk uttrycksfull design. Fungerar utmärkt som grupp eller som ett rent smycke i trädgården. Tillverkad i furu.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Trädgårdsbänk från Baltic Garden med två sittplatser och ett bord med klassisk uttrycksfull design. Fungerar utmärkt som grupp eller som ett rent smycke i trädgården. Tillverkad i furu.
Dokument
Recensioner
SivVerifierad köpare
för 1 år sedanGlest mellan ribborna. Billigt virke med fingerskarvat virke och dålig ytfinish.
+ Snygg på långt håll.
- Billigt virke och dålig ytfinish.
LarsVerifierad köpare
för 1 år sedanFunktionen är som jag förväntade mig, men färgen (svart) håller inte. Det blir vita ådror och fläckar överallt. Dåligt.
Stefan GVerifierad köpare
för 1 år sedanMotsvarade mina förväntningar och ganska lätt att montera. Den grå färgen är typ bra lasyr och bör därför vara lätt att underhålla.
+ Ställbar lutning i tre steg.
- Kanske något gles mellan ribborna utan dyna.
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Färg | Grå, Svart, Vit |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 72 cm |
| Höjd | 99 mm |
| Längd | 177 mm |
| Material | Pine |
| Sittdjup | 53 cm |
| Sitthöjd | 39 cm |
| Sittbredd | 54 cm |
| Serie | Kingdom |
| Typ | Rullsoffa |
| Bredd | 83 mm |
