
Soffa Baltic Garden BronxVit
FRI FRAKT
Rek. pris 4 918 kr
3 238 kr
30 dagars prisgaranti

Bronx
Vit
3 238 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Soffa Baltic Garden Bronx är en snygg och rejäl trädgårdssoffa i laserad, FSC-märkt furu. Dess klassiska design med raka och enkla linjer ger soffan en stilsäker och elegant framtoning som gör den perfekt för de allra flesta trädgårdar och uteplatser. Den stabila konstruktionen borgar för många års njutning i sommarsolen.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Soffa Baltic Garden Bronx är en snygg och rejäl trädgårdssoffa i laserad, FSC-märkt furu. Dess klassiska design med raka och enkla linjer ger soffan en stilsäker och elegant framtoning som gör den perfekt för de allra flesta trädgårdar och uteplatser. Den stabila konstruktionen borgar för många års njutning i sommarsolen.
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 500156-6 |
| Färg | Vit |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 48 cm |
| Djup | 680 mm |
| Höjd | 820 mm |
| Material | Pinje |
| Sittdjup | 510 mm |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Sittbredd | 1800 mm |
| Serie | Bronx |
| Typ | Soffa |
| Vikt | 34 kg |
| Bredd | 1930 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 4 |





