
Soffa Baltic Garden Europe 3-sitsVit
FRI FRAKT
3 482 kr
2 612 krSpara 25 %Kampanj32 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Europe 3-sits
Vit
2 612 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
3-sits soffa med klassisk uttrycksfull design. Material i furu.
Skötselråd
- Skydda möbeln från fukt och regn, då möbeln inte används, ställ den gärna under tak eller täck över med ett möbelskydd
- Tvätta och torka av möbeln regelbundet, använd ett milt rengöringsmedel
- Förvara möbeln inomhus under vintern, i ett svalt och inte för torrt utrymme, tvätta och torka möbeln innan den ställs undan
- Efter en viss tid behöver möbeln målas om, använd täcklasyr för utomhusbruk
- Skydda möbeln från fukt och regn, då möbeln inte används, ställ den gärna under tak eller täck över med ett möbelskydd
- Tvätta och torka av möbeln regelbundet, använd ett milt rengöringsmedel
- Förvara möbeln inomhus under vintern, i ett svalt och inte för torrt utrymme, tvätta och torka möbeln innan den ställs undan
- Efter en viss tid behöver möbeln målas om, använd täcklasyr för utomhusbruk
Dokument
Recensioner
LasseVerifierad köpare
för 1 år sedanEn fin soffa som hade fått högre betyg om monteringen gått smidigare. De förborrade hålen för träpluggarna var ett par millimeter för stora så pluggen ramlade ur vid monteringen. Löste det med lite trälim i hålen. Men som sagt en snygg och bekväm soffa.
Maud SVerifierad köpare
för 2 år sedanMycket nöjd, rejäl fin soffa kan varmt rekommenderas
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 500193-6 |
| Färg | Vit |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 88 cm |
| Antal Sittplatser | 3 |
| Vikt | 18 kg |
| Bredd | 1570 mm |
| Sitthöjd | 43 cm |
| Sittbredd | 150 cm |
| Bredd | 157 cm |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 48 cm |
| Material | Furu |
| Sittdjup | 48 cm |
| Serie | Europe |
| Produkttyp | Soffa |







