
Soffa Baltic Garden VimmerbyVit
FRI FRAKT
Rek. pris 3 616 kr
2 712 kr
30 dagars prisgaranti

Vimmerby
Vit
2 712 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 149 kr

Soffa Baltic Garden Vimmerby är en tidlös 3-sitssoffa med inspiration från 1800-talet som idag produceras med modern konstruktion. Den är tillverkad i FSC-märkt furu.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Soffa Baltic Garden Vimmerby är en tidlös 3-sitssoffa med inspiration från 1800-talet som idag produceras med modern konstruktion. Den är tillverkad i FSC-märkt furu.
Recensioner
Mona BVerifierad köpare
för 2 år sedanHar haft lika soffa i många år, hållbart och rejäl.
+ Lätt att ställa undan efter sommaren eftersom den är vikbar.
- Finns inget negativt.
- Finns inget.
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 500183-6 |
| Färg | Vit |
| Montering | Nej |
| Rygghöjd | 55 cm |
| Djup | 600 mm |
| Höjd | 940 mm |
| Material | Pinje |
| Sittdjup | 390 mm |
| Sitthöjd | 450 mm |
| Sittbredd | 1300 mm |
| Serie | Vimmerby |
| Typ | Soffa |
| Vikt | 16 kg |
| Bredd | 1300 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Ja |
| Antal Sittplatser | 3 |








