Soffa Hillerstorp Nova
3 459 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Klassisk möbel i obehandlad teak med fällbar funktion. Tillverkad i teak av hög kvalitet, FLEGT-certifierad.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Klassisk möbel i obehandlad teak med fällbar funktion. Tillverkad i teak av hög kvalitet, FLEGT-certifierad.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 4211202004 |
| Färg | Natur |
| Djup | 600 mm |
| Höjd | 890 mm |
| Material | Teak |
| Serie | Nova |
| Typ | Soffa |
| Bredd | 1000 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 7319072020049 |
