
Soffa Hillerstorp Oas
FRI FRAKT
7 295 kr
6 199 krSpara 15 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
BalkongbordCafébord Hillerstorp Oas
5 605 kr
Oas
6 199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Soffa Oas från Hillerstorp är tillverkad av vitlackat stål och norrländskt FCS-märkt kärnfuru. Oas är formgiven av möbeldesignern Sebastian Hedengrahn.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Soffa Oas från Hillerstorp är tillverkad av vitlackat stål och norrländskt FCS-märkt kärnfuru. Oas är formgiven av möbeldesignern Sebastian Hedengrahn.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 6250244 |
| Färg | Brun |
| Kollektion | Days |
| Djup | 510 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Material | Furu/Stål |
| Serie | Oas |
| Typ | Soffa |
| Bredd | 1200 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 3 |
| EAN-nr | 7319076250244 |






