Soffa PLUS Siesta Living 150 cm
4 339 kr
4 145 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Siesta Living 150 cm
4 145 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 1 999 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Enkel och stilren soffa som är idealisk för din favoritplats i trädgården, på terrassen, altanen, eller vid entrén för att njuta av uterummet under varma sommardagar och svala kvällar. Den eleganta designen med träplankor passar perfekt in i nutidens trend och har ett naturligt utseende som skapar en mysig atmosfär.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Enkel och stilren soffa som är idealisk för din favoritplats i trädgården, på terrassen, altanen, eller vid entrén för att njuta av uterummet under varma sommardagar och svala kvällar. Den eleganta designen med träplankor passar perfekt in i nutidens trend och har ett naturligt utseende som skapar en mysig atmosfär.
Soffan har ett grovt och rustikt utseende som kan mjukas upp med mysiga kuddar och filtar. Med soffa, stol, bord, bänk och pall från Siesta Living-serien kan du skapa en mysig liten lounge som inbjuder till mys och umgänge för hela familjen.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 19650-4 |
| Färg | Natur |
| Höjd | 74 cm |
| Längd | 150 cm |
| Typ | Möbler |
| Bredd | 700 mm |
| Bredd | 70 cm |
| EAN-nr | 5703393196507 |
