
Trädgårdssoffa PLUSSiesta, Träsoffa Utomhus i Furu/Barrträ, Bänk med 3 Sittplatser
FRI FRAKT
4 000 kr4 295 kr
Sänkt pris!
Spara 295 kr
30 dagars prisgaranti

Siesta, Träsoffa Utomhus i Furu/Barrträ, Bänk med 3 Sittplatser
4 000 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Siesta från PLUS är en serie utemöbler med en rå och rustik känsla som skapar atmosfär och uttryck till terrassen. Tillverkad av FSC-märkt trä.
Observera att det kan förekomma hartsläckage från träet och att det är en rå och rustik produkt, där det kan förekomma sprickor i träet.
Mått
- Bredd: 490/690 mm
- Längd: 1380 mm
- Höjd: 430/690 mm
- Ram: 30x50 mm
Fördelar: Trädgårdssoffa PLUS Siesta, Träsoffa Utomhus i Furu/Barrträ, Bänk med 3 Sittplatser
- Rå och rustik design
- Tillverkad av FSC-märkt trä
- Rymmer upp till 3 personer
Mått
- Bredd: 490/690 mm
- Längd: 1380 mm
- Höjd: 430/690 mm
- Ram: 30x50 mm
Fördelar: Trädgårdssoffa PLUS Siesta, Träsoffa Utomhus i Furu/Barrträ, Bänk med 3 Sittplatser
- Rå och rustik design
- Tillverkad av FSC-märkt trä
- Rymmer upp till 3 personer
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 19610-12 |
| Färg | Grundmålad Drivved |
| Material | Furu/Barrträ |
| Serie | Siesta |
| Typ | Soffa |
| Ställbar | Nej |
| Djup | 690 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 1500 mm |
| Antal Sittplatser | 3 |
| Bredd | 1400 mm |
| EAN-nr | 5703393196101 |
