Soffa Venture Home Everton
11 299 kr
10 953 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Everton
10 953 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Soffa Everton från Venture Home. En modern soffa i stålborstad akacia med en oljad finish. Dynornas ytterklädsel kan tas av och tvättas vid behov. Ingen montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Soffa Everton från Venture Home. En modern soffa i stålborstad akacia med en oljad finish. Dynornas ytterklädsel kan tas av och tvättas vid behov. Ingen montering krävs.
Mått
- Bredd: 180 cm
- Djup: 75 cm
- Höjd: 60 cm
- Bredd: 180 cm
- Djup: 75 cm
- Höjd: 60 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 1204-072 |
| Färg | Akacia/Vit |
| Rygghöjd | 52,5 cm |
| Djup | 75 cm |
| Höjd | 60 cm |
| Material | Akacia |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 66,5 cm |
| Sitthöjd | 25 cm |
| Sittbredd | 182 cm |
| Serie | Everton |
| Typ | Trädgårdssoffa |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 1800 mm |
| EAN-nr | 7350118411353 |






