
Trädgårdsbänk PLUS Café med Ryggstöd
FRI FRAKT
fr.2 083 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Café med Ryggstöd
2 083 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 599 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Bänk från PLUS med ryggstöd. Har en ram av stål och plankor av furu/gran. Plankor: 42x116 mm.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Färg | Gråbrun, Svart, Tryckimpregnerat |
| Djup | 380 mm |
| Utförande | Med ryggstöd |
| Höjd | 810 mm |
| Material | Furu/Stål |
| Serie | Café |
| Typ | Soffa |
| Bredd | 1270 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 3 |

