
Trädgårdsbänk PLUS Café med RyggstödTryckimpregnerad
FRI FRAKT
2 122 kr
2 083 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Tryckimpregnerat

Café med Ryggstöd
Tryckimpregnerad
2 083 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 799 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Bänk från PLUS med ryggstöd. Har en ram av stål och plankor av furu/gran. Plankor: 42x116 mm.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 185561-1 |
| Färg | Tryckimpregnerat |
| Ställbar | Nej |
| Djup | 380 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 810 mm |
| Antal Sittplatser | 3 |
| Bredd | 1270 mm |
| Utförande | Med ryggstöd |
| Material | Furu/Stål |
| Serie | Café |
| Typ | Soffa |
| EAN-nr | 5703393730503 |

