
Trädgårdsbänk PLUSCafé med RyggstödGråbrun
FRI FRAKT
2 549 kr3 149 kr
Spara 19 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Gråbrun

Café med Ryggstöd
Gråbrun2 549 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Bänk från PLUS med ryggstöd. Har en ram av stål och plankor av furu/gran. Plankor: 42x116 mm.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 185561-18 |
| Färg | Gråbrun |
| Ställbar | Nej |
| Djup | 380 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 810 mm |
| Antal Sittplatser | 3 |
| Bredd | 1270 mm |
| Utförande | Med ryggstöd |
| Material | Furu/Stål |
| Serie | Café |
| Typ | Soffa |
| EAN-nr | 5703393730527 |



