
Trädgårdsmöbel Eden Wood Duo Seat
FRI FRAKT
fr.5 900 kr
fr.5 309 krFrån 10 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Duo Seat
5 309 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Trädgårdsmöbeln Duo Seat från Eden Wood är perfekt för den lilla pratstunden och en kopp kaffe. Finns i olika färger och kan ställas in i 3 olika positioner för optimal komfort. Tillverkad i svenskt FSC-furu. Levereras omonterad.
Varumärke
Eden WoodBeskrivning
Trädgårdsmöbeln Duo Seat från Eden Wood är perfekt för den lilla pratstunden och en kopp kaffe. Finns i olika färger och kan ställas in i 3 olika positioner för optimal komfort. Tillverkad i svenskt FSC-furu. Levereras omonterad.
Mått
Bord
- Längd: 650 mm
- Bredd: 520 mm
- Höjd: 600 mm
OBS! Dynor ingår ej.
Bord
- Längd: 650 mm
- Bredd: 520 mm
- Höjd: 600 mm
OBS! Dynor ingår ej.
Recensioner
ArneVerifierad köpare
för 5 dagar sedanjag såg den på nätet
+ bra leverans
- mycket otydligt om när och hur man skulle betala
Ann-Charlotte CVerifierad köpare
för 1 år sedanJättefin soffa med lika fina dynor - vi är mycket nöjda👍
LarsVerifierad köpare
för 2 år sedanUndrar om Bygghemma försöker sälja andra sortering? * Hålen för sargsprintarna hade inte tillräckligt djup för att möta skruven i något av de fyra hålen. * Tillbehörssatsen var inte komplett bl a saknades skruvdragaren, plastbrickorna hade inte de dimensioner som monterings- anvisningen beskrev * Framgår inte av Beskrivning/Egenskaper att möbeln måste efterbehandlas med olja
+ Det gick med insats av egna verktyg att få ihop baänken
- Borde vara en hederssak för Bygghemma att leverera enligt kundens förväntan
Egenskaper
| Varumärke | Eden Wood |
| Färg | Brun, Grå, Grön, Svart, Vit |
| Serie | Duo |
| Material | Furu, Svensk Norrlandsfuru FSC Mix |
| Sittdjup | 540 mm |
| Sitthöjd | 400 mm |
| Sittbredd | 540 mm |
| Produkttyp | Rullsoffa, Soffa |
| Bredd | 520, 1800 mm |
| Höjd | 60 cm |
| Längd | 65 cm |
| Ställbar | Ja |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 2 |
| Bredd | 52 cm |

