
Trädgårdsmöbel Eden Wood Duo SeatVit
FRI FRAKT
Rek. pris 7 000 kr
5 309 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Duo Seat
Vit
5 309 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Trädgårdsmöbeln Duo Seat från Eden Wood är perfekt för den lilla pratstunden och en kopp kaffe. Finns i olika färger och kan ställas in i 3 olika positioner för optimal komfort. Tillverkad i svenskt FSC-furu. Levereras omonterad.
Varumärke
Eden WoodBeskrivning
Trädgårdsmöbeln Duo Seat från Eden Wood är perfekt för den lilla pratstunden och en kopp kaffe. Finns i olika färger och kan ställas in i 3 olika positioner för optimal komfort. Tillverkad i svenskt FSC-furu. Levereras omonterad.
Mått
Bord
- Längd: 650 mm
- Bredd: 520 mm
- Höjd: 600 mm
OBS! Dynor ingår ej.
Bord
- Längd: 650 mm
- Bredd: 520 mm
- Höjd: 600 mm
OBS! Dynor ingår ej.
Recensioner
ArneVerifierad köpare
för 1 vecka sedanjag såg den på nätet
+ bra leverans
- mycket otydligt om när och hur man skulle betala
Ann-Charlotte CVerifierad köpare
för 1 år sedanJättefin soffa med lika fina dynor - vi är mycket nöjda👍
LarsVerifierad köpare
för 2 år sedanUndrar om Bygghemma försöker sälja andra sortering? * Hålen för sargsprintarna hade inte tillräckligt djup för att möta skruven i något av de fyra hålen. * Tillbehörssatsen var inte komplett bl a saknades skruvdragaren, plastbrickorna hade inte de dimensioner som monterings- anvisningen beskrev * Framgår inte av Beskrivning/Egenskaper att möbeln måste efterbehandlas med olja
+ Det gick med insats av egna verktyg att få ihop baänken
- Borde vara en hederssak för Bygghemma att leverera enligt kundens förväntan
Egenskaper
| Varumärke | Eden Wood |
| Art.Nr. | EW 0901-5 |
| Färg | Vit |
| Material | Furu |
| Sittdjup | 540 mm |
| Sitthöjd | 400 mm |
| Sittbredd | 540 mm |
| Typ | Rullsoffa |
| Bredd | 1800 mm |
| Ställbar | Ja |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 2 |
| Serie | Duo |

