
Träsoffa ute Eden Wood Ransvik Hörnsoffa 200 x 200 cm inkl Dynor Greige
FRI FRAKT
11 000 kr
30 dagars prisgaranti

Ransvik Hörnsoffa 200 x 200 cm inkl Dynor Greige
11 000 kr
Förväntas åter i lager 2027-04-01
Hemleverans Fri frakt!

Skånska Eden Wood från Örkelljunga tillverkar snygga trädgårdssoffa trä i hög kvalitet för den kräsna trädgårdsfantasten. Att alla möbler är gjorda av svenskt virke gör att man kan känna sig säker på att få det allra bästa när man handlar av Eden Wood.
Varumärke
Eden WoodBeskrivning
Skånska Eden Wood från Örkelljunga tillverkar snygga trädgårdssoffa trä i hög kvalitet för den kräsna trädgårdsfantasten. Att alla möbler är gjorda av svenskt virke gör att man kan känna sig säker på att få det allra bästa när man handlar av Eden Wood.
Att köpa svenskt virke är hållbart då långa transporter undviks. Dessutom är alla skogar FSC certifierade.
Egenskaper
| Varumärke | Eden Wood |
| Art.Nr. | EW 0544-47 |
| Färg | Greige |
| Höjd | 81 cm |
| Längd | 200 cm |
| Material | Svensk Norrlandsfuru FSC Mix |
| Serie | Ransvik |
| Typ | Hörnsoffa |
| Bredd | 2000 mm |
| Bredd | 200 cm |

