
Barstol Venture Home Lindos Utomhus
FRI FRAKT
fr.1 459 kr/stPris/frp 1 990:-
fr.995 kr/stFrån 16 %Kampanj40 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Lindos Utomhus
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lindos barstol i sin trendsäkra och stilrena design gör sig alldeles ypperligt tillsammans med andra utemöbler.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Lindos barstol i sin trendsäkra och stilrena design gör sig alldeles ypperligt tillsammans med andra utemöbler.
Tack vare sitt slitstarka material i rep och tidlösa svarta kulör har den blivit en favorit på många uteplatser. Matcha med ett läckert barbord och njut av måltider utomhus i sommar!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Typ | Barstol |
| Material | Stål,Polyester Rope |
| Serie | Lindos |
| Användningsområde | Utomhus |
| Djup | 38 cm |
| Höjd | 88,5 cm |
| Längd | 53,5 cm |
| Dyna ingår | Nej |
| Sitthöjd | 61 cm |
| Sittbredd | 40 cm |
| Bredd | 52,5 cm |
| Färg | Svart/Ljusgrå, Svart/Mörkgrå |
