
Barstol Venture Home Milano UtomhusLjusgrå/Vit
FRI FRAKT
1 219 kr/stPris/frp 4 428:-
1 107 kr/stSänkt pris!Spara 112 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Ljusgrå/Vit
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Barstolen från serien Milano gör ett imponerande intryck och kommer skapa ett modernt blickfång på din uteplats!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Barstolen från serien Milano gör ett imponerande intryck och kommer skapa ett modernt blickfång på din uteplats!
Den skandinaviska designen är trendsäker med sina mjuka nordiska former och minimalistiska stuk. Sitsen är mjukt stoppad i grått polyestertyg och benstommen är stilrent smal i vitt stål med ett lägre ryggstöd samt integrerat fotstöd för extra komfort. Lika bekväm som iögonfallande gör dessa barstolar sig utmärkt vid barbordet på altanen!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 6015-006 |
| Färg | Ljusgrå/Vit |
| Djup | 38 cm |
| Höjd | 94 cm |
| Längd | 48 cm |
| Bredd | 47 cm |
| Material | Spunnen Polyester,Stål |
| Dyna ingår | Ja |
| Sitthöjd | 65 cm |
| Sittbredd | 38 cm |
| Serie | Milano |
| Typ | Barstol |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7340206979025 |




