
Klappstol Day Emil
FRI FRAKT
Rek. pris 286 kr/st
Pris/frp 588:-
147 kr/stSe priset!
30 dagars prisgaranti

Emil
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
DayBeskrivning
Svart klappstol med vadderad sits från Day.
Fördelar: Klappstol Outfit Day Emil Svart Aluminumstol, Hopfällbar
- Lätt att förvara tack vare hopfällbar design
- Stabil konstruktion i metall
- Bekväm med vadderad sits
- Lätt att förvara tack vare hopfällbar design
- Stabil konstruktion i metall
- Bekväm med vadderad sits
Egenskaper
| Varumärke | Day |
| Art.Nr. | 451112473 |
| Montering | Ja |
| Färg | Svart |
| Djup | 440 mm |
| Höjd | 780 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 731200 |
| Material | Metall |
| Sittdjup | 44 cm |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Sittbredd | 45 cm |
| Serie | Emil |
| Produkttyp | Klappstol |
| Bredd | 440 mm |
| Kollektion | Day |
| Hopfällbar | Ja |
| Ställbar | Nej |
| EAN-nr | 5701390204485 |





