
Matstol Venture Home Mexico
Nyhet
FRI FRAKT
1 779 kr
1 239 krSpara 30 %Kampanj53 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Mexico
1 239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Mexico matstol är en elegant och bekväm stol som lyfter varje måltid till en stund av njutning. Den stilrena ramen kombineras med en sits och rygg i slitstark textilene, ett material som både ger en skön komfort och en modern känsla.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Mexico matstol är en elegant och bekväm stol som lyfter varje måltid till en stund av njutning. Den stilrena ramen kombineras med en sits och rygg i slitstark textilene, ett material som både ger en skön komfort och en modern känsla.
De smäckra armstöden med inslag av trä skapar en varm kontrast till den minimalistiska designen och gör stolen lika fin att se på som att använda. Tack vare sin luftiga och tidlösa form passar Mexico matstol lika bra runt matbordet på altanen som i uterummet. En stol som förenar estetik och funktion och gör din matplats komplett.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 6183-222 |
| Djup | 60 cm |
| Bredd | 56 cm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kollektion | Outdoor 26 |
| Höjd | 91 cm |
| Serie | Mexico |
| Färg | Beige |
| Material | Aluminum |
| Produkttyp | Matstol |
| EAN-nr | 7340220866851 |



