
Matstol Venture Home Paros
Nyhet
FRI FRAKT
789 kr
699 krSpara 11 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Paros
699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Paros matstol är en stilfull kombination av modern design och inbjudande komfort. Den runda formen tillsammans med det flätade ryggstödet ger stolen ett unikt uttryck som för tankarna till soliga dagar vid havet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Paros matstol är en stilfull kombination av modern design och inbjudande komfort. Den runda formen tillsammans med det flätade ryggstödet ger stolen ett unikt uttryck som för tankarna till soliga dagar vid havet.
Den mjuka dynan på sitsen gör att du sitter bekvämt, medan den luftiga konstruktionen skapar en lätt och elegant känsla runt bordet. Med sin organiska design och mjuka linjer blir Paros matstol en perfekt balans mellan trend och tidlöshet – lika vacker på altanen som i uterummet. En stol som förhöjer både dukningen och stämningen.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9883-222 |
| Djup | 65 cm |
| Bredd | 56 cm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kollektion | Outdoor 26 |
| Höjd | 84 cm |
| Serie | Paros |
| Färg | Beige |
| Material | Steel |
| Typ | Matstol |
| EAN-nr | 7340220869579 |
