
Matstol Venture Home PekingBeige
FRI FRAKT
1 745 kr/stPris/frp 2 598:-
1 299 kr/stSpara 26 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Beige

Peking
Beige
0 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matstolen från serien Peking skapar snabbt ett modernt blickfång på din uteplats! Det ribbade utförandet och smickrande beige kulören gör att stolen både känns modern och tidlös. Tillverkad i aluminium som gör den enkel att flytta runt och integrerade armstöd för extra komfort. Sitt kvar länge och njut av trivsamma måltider!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matstolen från serien Peking skapar snabbt ett modernt blickfång på din uteplats! Det ribbade utförandet och smickrande beige kulören gör att stolen både känns modern och tidlös. Tillverkad i aluminium som gör den enkel att flytta runt och integrerade armstöd för extra komfort. Sitt kvar länge och njut av trivsamma måltider!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 6097-003 |
| Typ | Matstol |
| Material | Aluminum |
| Färg | Beige |
| Sittbredd | 43 cm |
| Längd | 64 cm |
| Dyna ingår | Nej |
| Höjd | 85 cm |
| Bredd | 57 cm |
| Sitthöjd | 46 cm |
| Djup | 43 cm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Serie | Peking |
| EAN-nr | 7340206979568 |





