
Reservdel Hillerstorp Nydala Armstöd
FRI FRAKT
Pris/2-pack 555:-
fr.278 kr/stutvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Nydala Armstöd
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Reservdelspaket bestående utav ett vänster och ett höger armstöd i Gaumo. Passar till Lyon positionsfåtölj.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Reservdelspaket bestående utav ett vänster och ett höger armstöd i Gaumo. Passar till Lyon positionsfåtölj.
Dokument
Recensioner
Mats PVerifierad köpare
för 2 år sedanSvårt att välja vilken färg som var den rätta, dålig hjälp från kundtjänst. Produkten i sig är "svag" i sin konstruktion, materialet skulle vara segare, ex. trä. Dåligt att man inte kan köpa ett armstöd, endast i par.
- Priset
MilitzaVerifierad köpare
för 2 år sedanBra passade stolarna.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Typ | Reservdel |
| Material | Gaumo |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Längd | 100 mm |
| Bredd | 100 mm |
| Färg | Ljusgrå, Mörkgrå |
