
Solsäng Venture Home Gordo DubbelsängDuk: Randig
Nyhet
FRI FRAKT
1 669 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Beige/Vit

Gordo Dubbelsäng
Duk: Randig
1 669 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 149 kr

Gordo är solsängen som tar din uteplats till nästa nivå av komfort och avkoppling. Med sin generösa storlek och mjukt gungande rörelse blir den den perfekta platsen att njuta av solen, läsa en bok eller bara slappna av.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Gordo är solsängen som tar din uteplats till nästa nivå av komfort och avkoppling. Med sin generösa storlek och mjukt gungande rörelse blir den den perfekta platsen att njuta av solen, läsa en bok eller bara slappna av.
Tack vare sin kombination av komfort och stil blir Gordo snabbt favoritplatsen i trädgården, på altanen eller vid poolen – en möbel där du kan luta dig tillbaka, koppla av och njuta av sommarens alla stunder.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9569-777 |
| Typ | Solsäng |
| Material | Steel |
| Färg | Beige/Vit |
| Djup | 200 cm |
| Bredd | 180 cm |
| Höjd | 48 cm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kollektion | Outdoor 26 |
| Serie | Gordo |
| EAN-nr | 7340220867896 |



