Stapelstol Hillerstorp Borgdala
2 095 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En avskalad och stilren stapelstol i Borgdala serien. Tillverkad av aluminium med sits- och rygg i grå stoppad textilene, kräver ingen extra dyna. Textilene är ett lättskött och snabbtorkande material.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
En avskalad och stilren stapelstol i Borgdala serien. Tillverkad av aluminium med sits- och rygg i grå stoppad textilene, kräver ingen extra dyna. Textilene är ett lättskött och snabbtorkande material.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 9931 |
| Färg | Grå |
| Djup | 630 mm |
| Höjd | 870 mm |
| Längd | 580 mm |
| Material | Aluminium |
| Sittdjup | 45 cm |
| Sitthöjd | 460 mm |
| Sittbredd | 44 cm |
| Serie | Borgdala |
| Typ | Stapelstol |
| Bredd | 580 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 7319070099313 |







