
Stapelstol Hillerstorp NydalaVit/Brun
FRI FRAKT
1 729 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit/Brun

Nydala
Vit/Brun
1 729 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Stol Nydala i aluminium, Gaumo-R och textilene. Stolen är stapelbar.
Nydala är en populär serie utemöbler i aluminium och textilene. Nydala stapelstol är en stilren och bekväm stol som knappt kräver något underhåll. Stolen är stapelbar och tar upp sparsamt med plats när den inte används. Sitthöjd 44 cm.
Dokument
Recensioner
ElsaVerifierad köpare
för 1 år sedanMotsvarade förväntningarna fullt ut. Sköna att sitta i!!
Mats MVerifierad köpare
för 2 år sedanBra pris, fin kvalitet
Kristina BVerifierad köpare
för 4 år sedanSå himla nöjd med stolarna! Rekommenderas1
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 41017 |
| Färg | Vit/Brun |
| Ställbar | Nej |
| Djup | 600 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 1025 mm |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Kollektion | Days |
| Material | Textilene/Aluminium/Gaumo |
| Sittdjup | 480 mm |
| Serie | Nydala |
| Typ | Stol |
| EAN-nr | 7319070410170 |

