
Trädgårdsfåtölj LifestyleGarden Portals lite 4-pack
Nyhet
FRI FRAKT
fr.4 635 kr
fr.3 939 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Portals lite 4-pack
3 939 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Stapelbar karmstol i aluminium med böjda armstöd i FSC-certifierad teak. Stolen har sits och rygg i 3D-mesh som ger hög komfort och snabbtorkande egenskaper. Avsmalnande ben och modern design gör den till ett stilrent val för uteplatsen.
Varumärke
LifestyleGardenBeskrivning
Stapelbar karmstol i aluminium med böjda armstöd i FSC-certifierad teak. Stolen har sits och rygg i 3D-mesh som ger hög komfort och snabbtorkande egenskaper. Avsmalnande ben och modern design gör den till ett stilrent val för uteplatsen.
PORTALS LITE STOLAR 4-PACK
Stapelbar karmstol av hög kvalitet i lätt utförande med aluminiumram och böjda armstöd i FSC-teak. 3D-mesh ger extra komfort och snabbtorkande egenskaper. Avsmalnande ben och modern design gör stolarna både stilrena och funktionella.
Specifikationer
- Material: Alu/weather-net
- Vikt (kg): 13,6
- Höjd (cm): 83–92
- Bredd (cm): 54–61
- Djup (cm): 57–58
- Sittdjup (cm): 52
- Sitbredd (cm): 50
- Sitthöjd (cm): 45
- Armstödets höjd (cm): 65
- Ryggstödets höjd (cm): 38
- Kräver montering: Nej
Stapelbar karmstol av hög kvalitet i lätt utförande med aluminiumram och böjda armstöd i FSC-teak. 3D-mesh ger extra komfort och snabbtorkande egenskaper. Avsmalnande ben och modern design gör stolarna både stilrena och funktionella.
Specifikationer
- Material: Alu/weather-net
- Vikt (kg): 13,6
- Höjd (cm): 83–92
- Bredd (cm): 54–61
- Djup (cm): 57–58
- Sittdjup (cm): 52
- Sitbredd (cm): 50
- Sitthöjd (cm): 45
- Armstödets höjd (cm): 65
- Ryggstödets höjd (cm): 38
- Kräver montering: Nej
Egenskaper
| Varumärke | LifestyleGarden |
| Typ | Trädgårdsfåtölj |
| Material | Alu/weather-net |
| Serie | Portals |
| Sittbredd | 50 cm |
| Sittdjup | 52 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Montering | Ja, Nej |
| Färg | Korallsand, Svart |
| Bredd | 54, 61 cm |
| Höjd | 83, 92 cm |
| Djup | 57, 58 cm |




